Vi har gennemgået denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Nørre Aaby og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.
Disse tilbud er tidsbegrænsede, så besøg din lokale butik i Nørre Aaby og gør en god handel!
Netto: Minimum pålæg til kun 10 kr.
Netto fejrer fødselsdag med et godt tilbud på Minimum pålæg, hvor du kan vælge mellem kyllingebryst, honningskinke og skinke med urter. Få 100 g for kun 10 kr. Tilbuddet gælder fra lørdag den 13. september til fredag den 19. september.
Rema 1000: Danske gulerødder til kun 6 kr.
Rema 1000 tilbyder danske gulerødder i pose til en skarp pris på kun 6 kr. for 1 kg. Dette tilbud er gældende fra søndag den 14. september til og med lørdag den 20. september.
SuperBrugsen: Vila Annone vin til kun 49 kr.
SuperBrugsen har et fantastisk tilbud på Vila Annone vin, hvor du kan spare op til 80%. Få en flaske på 75 cl for kun 49 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 12. september til og med torsdag den 18. september 2025.
Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.